Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    (#40578) _seth_ igen, a 22-vel totál m43 feeling jön rám :DDD
    35-nek egyelőre ott a 18-135 + 15-45, mínusz élesség.
    Éppen a dupla rendszer miatt jöttem Canonozni, erre olyan natív obik vannak, kezdem félteni a megmaradt pénzt :K

    (#40583) Plexicushio köszi! Igyekszem megszeretni a gépet, eddig tükrös vázakkal nem sikerült.

    (#40584) p_adam ez a 22 nagy sláger, pc-n nézve a képeket nem is csodálom. Városi séták alatt jókat lehetne játszani vele. Majd 1x. Csak bírjam ki, hogy nem szaladok megvenni... Más gyártó cuccira rá sem merek nézni, nagy rizikófaktor.
    Fixek vintage obikból vannak, valahogy sosem mozgatott az ekv 50 alatti világ. 85-135 van néhány. Exposureplottal nézve kb 12% , 50-200mm között 43%
    Hát, nálam a "nincs más" volt a választás legfőbb oka. DSLR vonalon 250d, 77d, 800d, 90d a két utolsó volt ehető. Mit kiderült, van itthon 2 tükrösön beállíthatatlan obi, ami RP-n eddig nem látott képeket produkál. Ez volt a másik ok a MILC mellett.

    (#40585) Mirman attól tartok a 32-vel történő szexuális élet még várat magára :DDD
    Száznagyonsok, használtan is 100 fölött mehet, ha akad olyan user, aki megválna tőle.

    Van egy E2 csuklópántom, 90d-re vettem. Okos Canon mérnökök vékonyabb szíjat terveztek a M6-ra, így nem tudom rátenni. :W
    Nem tudjátok merre lehetne vásárolni vékonyabb szíjat, amit bele tudnék fűzni, hogy fel tudjam tenni a vázra? ~10mm a DSLR-re való, kb 8 lehet a MILC-hez.

Új hozzászólás Aktív témák