Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    A szenzoron, én nem látok semmilyen koszt, persze ettől még lehet. Néztem youtube-on hogy tisztítják szakszerűen a szenzort, de én csak a friss, bontatlan lenspen ecsettel mertem hozzányúlni halál óvatosan. Aztán nem bántottam tovább, mondom nem játszok vele. De ezek után sem változott semmi, ugyanúgy ott vannak a foltok. Eddig bármit tettem, ugyanott vannak. Számomra ez érthetetlen, mert barátomnak évek óta van gépe, és még mondhatnék 1-2 embert, akinek eddig a lencsetisztítás mellett nem kellett ilyennel foglalkoznia. Nekem meg 2 hónapja van meg, és ilyen gond? Ráadásul elmebeteg szinten óvom, vigyázok rá. :DD Az igazság az, hogy hirtelen tűnt fel (NEKEM) amikor az égboltot fotóztam, akkor mondom ejj koszos lett a lencse. Ránéztem, nem láttam semmit. Levettem, belenéztem a nézőkébe, akkor is ott voltak, sőt jobban lehetett látni. Mondom, akkor a nézőke koszos. De nem, mert már végigtisztítottam az egész gépet.

    Na most megyek ki. Totál be van borulva, lehet esik is. Érdemes itt kattintgatni, próbálgatni?

Új hozzászólás Aktív témák