Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Saccco #16785 üzenetére

    Nekem is For Canon feliratú lesz és 1.99$. Na igen, láttam én is, hogy van itt is 600D de tekintve, hogy így is az elsőt cseréltetnem kellett nem bántam meg, hogy nem netről rendeltem.
    (Az első darabot sikerült akku nélkül visszavinnem... így két akkum lett hozzá, ahogy a pénztáros mondta: "kasszától való távozás után..." legyen igaza :) ) Az is jó kör volt, hogy UV lencse helyett polárszűrőt kaptam..., vettem még egy UV-s lencsét ami valóban az is lett így már összeállt a cuccos, az túlzás lenne, hogy spóroltam a plusz utazással és azzal, hogy végül a starter kites változatot hoztam el de így utólag is elégedett vagyok az egésszel :)

    Ha hozzáadom, hogy megvágott a parkolóőr 6e forintra mert nem volt elég az edigitalban 31 perc arra, hogy kicseréljenek egy digitgépet és egy állványt akkor már kissé mínuszos az egyenleg :(

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák