Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz echterion #15189 üzenetére

    Amint írtam, senki nem mozdul ki az elméleti síkból.

    A kiadó nem kalkulálja bele, hogy a vásárló továbbadja a portékát, mert úgy már nem biztos, hogy megéri. Nem is gondol arra, hogy ilyen megtörténhet.

    A megvetted, azt csinálsz vele amit akarsz szerintem jogos. Csak ne úgy csináld, hogy akit "palira veszel", az is képben legyen a dologgal, mert szerinte nem jogos. Továbbá, ez gondolom jogkörben pont ugyanolyan, mint a steam acc értékesítése, pont ugyanazon okokból. Azért is tiltják a profilt. Valamiért megtehetik, tehát van erre jogalap. Gondolom az ászf-ben le van írva minden, humblin is.

    A vízzel kapcsolatban egyébként megint nem vagyok képben. Azt gyanítom, hogy adózásnál lehetnek buktatók, de azok csak könyvelési szinten. A nagyobb bajt a fogyasztóvédelem jelentheti, mert ez az "annyiért adom amennyiért akarom" nem egészen úgy működik, ahogy gondoljuk. A pozitív irányba való kibillenésre most csak a maszkokat tudom felhozni példának, ahol mindenki felvásárolta őket, majd 2-4-pöcsömtudjahányszoros áron továbbpasszolta. Erre ugrott a fogyasztóvédelem. Negatív irányba nem tudom hogy mehetnek a dolgok. Gondolom veszteséggel bármin túladhatsz. De gondolom a humble sem azokat bannolta, akik szökőévente generáltak egy gift linket.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák