Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz bepken #13676 üzenetére

    Én pont emiatt nyalom be legtöbbször az összes indiegala magamnak aktivált "játékát" (amik legtöbbször pár percesek) ,mert egy kép alapján döntök. DIREKT nem olvasok róla semmit. Tetszik a kép had szóljon.Legalább első kézből látom a véres valóságot, hogy ilyen szinten meg lehet lopni az embereket.Máig nem értem

    Még mindig várom azon emberek jelentkezését pont emiatt akik egy kicsit is konyít a game készítéshez.. Mert ilyen semmiket havonta 10-esével tudnánk steamre tolni.
    Az meg hogy ott nem vennék teljes áron ami direkt csak 2-3 euro lenne a létező összes szenny bundleba betolnánk az dőlne a lové... Ha másoknak lehet így lopni nekünk miért ne lehetne? :DDD

    Next PC Upgrade: 2022

  • Vesa

    veterán

    válasz bepken #13676 üzenetére

    "ráadásul még nekem kell nyomozni a játékok után,"

    egyetértek, a HB a legtrébb ebben is. BundleStars-on rendes leírás van minden játék mellé, és direkt link a Steam store-ba, ahol minden részletre kiterjedően lehet tájékozódni. HB-n ezzel szemben semmi. Mint a kőkorszakban, copy/paste módszerrel kell bohóckodni...

    Crytec
    "várom azon emberek jelentkezését pont emiatt akik egy kicsit is konyít a game készítéshez.. "

    Te is értesz hozzá? Vagy arra vársz, hogy valaki majd megcsinálja, de közben majd neked is dől a lé. :)
    Én már fejlesztettem játékot, igaz, nem túl bonyolult platformereket, de még ezekkel is van azért munka. Ha meg már mindenhez külön ember kell (grafika, kód, zene/hangok), akkor nem éri meg, annyit nem hoz ez az egész még bundliból sem. Az meg a másik fele, hogy alig maradtak bundli oldalak, szemét meg annyi mint a tenger, tehát esélyes, hogy bekerülni sem olyan könnyű egy csomagba. Szerintem sorbanállnak a sz*r játékok hónapokkal előre.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák