Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz Vertigo18 #13382 üzenetére

    Beszédes az egyik hazánkfia értékelése a steamen:

    "A hónapban kijött a játék DLC-kkel egybecsomagolt ultimate kiadása, emiatt rengeteg negatív értékelést kapott olyanoktól, akik azt megelőzően vették meg a játékot. És mivel való igaz, hogy az Ultimate megjelenése után ez nem éri meg már az árát, különösen annak figyelembevégelével, hogy a DLC-k sem olcsók hozzá, ez minden játék esetéven így volt, amiből valaha kijött GOTY, definitive edition, ultimate edition, complete collection, vagy nevezzék bárhogy. És mivel magam is régebben vettem meg, nem érzem átverve magam....Összességében nagyon jó játék, mostanában ritkán ragadok oda ennyire valami elé, így pozitív értékelést adok, viszont így az ultimate kiadása után megvételre inkább azt ajánlom."

    Nekem is nagyon tetszik, főleg, hogy nagyon szeretem a platformjátékokat, de ez így ennyiért tényleg nem teljes élmény. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák