Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz ngyjns #10 üzenetére

    Még hogy csíkoz a lép :)) ? Hát ez elég nagy marhaság ! Persze teljesen sötét háttérnél néha néha látszik egy pici bevilágítás, de ez csak akkor, amikor alkalmazást váltasz, és ilyenkor 1 másodpercre teljesen fekete a képernyő, de se filmek, se játékok, se internet közben nem látszik ilyen bevilágítás sehol.Tegnap egész délután kínoztam, net; wifi; play árúház; game letölt-instal-5-10 perc játék-"game letölt..........."-" game letölt......" stb. stb. :D olyan 5-6 órán keresztül, szóval kapott rendesen terhelés, és még ma maradt benne 10%. 7200mAh aksi azért bírja rendesen :DDD . Nem volt olyan game, ami meg fogra volna, pedig direkt nem "tetris"-eket húztam le :D Pl.: Dead Trigger; FLCcommando; SAS3 ezeg elég durba 3D-s játékok. Amúgy ha bemész a Mobilarena-ba, és megnézed a tablet teszteket, ott ugyan azokat futtatják, amikkel én is lemértem ( direkt ). Ott lesz összehasonlításod, mit tud a "kicsike", azokhoz képest :Y .

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák