Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Füleske #130 üzenetére

    A xiaomi.eu ROM, egyazegyben a china ROM, csak ki lettek belőle szedve a kínai hülyeségek.

    Amennyiben egy hiba fennáll a xiaomi.eu romon, az 99.9% , hogy a kínain is fennáll és fordítva.

    Namost, mivel a kínai belpiacos ROM-ot istentudjahányszor többen használják, mint bármelyik global ROM-ot, így a javítás is előbb várható.

    Másrészt a xiaomi.eu ROM-on is van bugreport topic, ahova a hiba beírását talán előbb veszik figyelembe, mint az európai ROM-okon azt, hogy van egy hiba, de senki nem szól arról.
    A global ROM-ban is van bugreport, ott is le lehet adni, ha hibás valami.

    Viszont a xiaomi.eu- s srácok jobban kapcsolatban vannak a kínai fejlesztőkkel, azaz, ha valaki érzékel valami hibát, és szól a xiaomi.eu-s srácoknak, akkor nagyvalószínűséggel hamarabb javítják a hibát, minthogy mindenki ül otthon és bosszankodik, hogy nem működik ez, meg az sem.

    Volt már nekem is hibám, beírtam a fórumba, következő vagy max azután lévő héten javítva lett.

    Sőt volt olyan, hogy egy feature-t kivettek, ami miatt szóltam, és a következő heti ROM-ban ugyanúgy ott volt.

    Tessék használni a bugreportot, ha kell többször is.

Új hozzászólás Aktív témák