Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    Azért a SOT értékeket fenntertásokkal kezeljük. Nem mindegy, mit nézünk, mit csinálunk. Ha én reggeltől csak böngészek estig, akkor még marad 20%-om és lesz 11 óra SOT. Ha reggel neki állok 4K videót nézni, vagy full grafikáju játékkal játszani, lesz 4 óra SOT.
    Egyszóval azért azt is vegyük figyelembe, mit csinálunk éppen. Hány alkalmazás fut a háttérben, használunk-e AOD megjelenítést és hasonlót? Próbáljuk ki az amit írok. Egyik nap csak böngészünk, de ne terheljük meg a processzort és nézzük meg a SOT értéket. Másik nap, nyissunk meg egy 4K videót, tegyük a kijelzőt is max felbontásra és mérjünk időt.
    Akkor az igazi, ha ez így fog működni. Azért mondjuk 4,5 SOT max terheléssel, nem olyan rossz. A laptopok is ez alapján fogyasztanak. Ugyanígy lehet 14-órát használni valamit és lehet 4-órát.
    Mindenképpen megkell vizsgálni, mi zabaál, vagy milyen a felhasználói szokás. Ha te letiltottad a MIUI optimalizáslást az AOD miatt, akkor az is okozhat zuhanó merülést, mert nem korlátozza a rendszert. Ilyenkort nem csak az AOD optimalizálását tiltodd le. Ezt írtam fentebb is.
    Jelenleg 38%-on 4óra25perc SOT van. (32 órája megy)
    Mi is a probléma? 32-órája fel van jelentkezve a hálózatra, az is fogyaszt eléggé, ha mondjuk nem stabilan van kiakadva a térerő. Gondolom, Wi-Fi is megy, egy jó ideje. Most az, hog ycsak 4:25 perc a SOT, de 32-órája megy a telefon. Szerintem ez egyáltalán nem rossz.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák