Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz Corsa02 #277 üzenetére

    Feleségemnek maradt az A52s, ami amúgy szerintem még mindig a legjobb ár-értek arányban. Neki nincsenek nagy igényei: Facebook és pár egyszerű játék, de mégis néha nyavalyog, hogy hol ez nem megy, hol az nem megy. Szerintem az Android sosem lesz tökéletes. Ez miatt majdnem Iphone 13-at vettem, de olvasgattam és ott sem minden arany, viszont kevesebb a hiba/gyorsabban javítják. Cserébe 60Hz, nincs AOD, 4/128GB, nincs zoomkamera, lassú töltés, nincs hívásrögzítés, nincs YouTube Vanced, meg millió korlát számomra és akkor rájöttem, hogy tényleg ezt akarom? Szerencsére úgy érzem jó döntést hoztam.

    Majd írok 1-2 hét múlva is az üzemidőről. Nem lehet, hogy Nálad valami app beragad és meríti az akksit?

    Amúgy nem azt mondom, hogy rossz az OneUI, de ha beleolvasol például az A52s fórumba, a téma az, hogy az aktuális frissitéssel mit csesztek el és mit javitottak (havonta jön rá frissítés). Amennyiben nem lépsz be a Samsung fiókba, nem is frissülnek a gyári appok, csak manuálisan. A Xiaomi meg nem erőlteti az account-ját, anélkül is megy minden. Nekem egy kicsit már túl sok a csicsa az OneUI-ban, viszont a Miui pár app eltávolítása után elég letisztult lett, persze ez az én véleményem. Amúgy az S23-at nem ismerem, biztos jó telefon. Viszont az én feleségemből kiindulva ami Téged idegesítene, azt lehet egy nő észre sem veszi.

Új hozzászólás Aktív témák