Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Corsa02 #176 üzenetére

    Biztos nem kaptak most teszt darabot.
    A Yettel szerintem árulni fogja, de a Voda, az már kérdéses.
    Most ügye erős a forint. Ha romlik a valutánk, a telefon ára nem csökken majd, hanem növekszik, esetleg stagnál. 420-Euro árfolyamnál, most 580 körül lenne a pro és 420-430 környékén a sima.
    Szóval, ha valaki arra vár, hogy csökkentsék az árakat, legyen szerencséje, csak a forintunk ne romoljon közben.
    Ez lutri, nem lehet tudni.(Mezei ember nem tudja).
    Megnéztem amúgy, átlagban, 4-6 munkanapot írnak.

    Más:
    Mivel ez már tudja a vezeték nélküli töltést, kellene egy jó töltő is, az asztalra, illetve a kocsiba.
    A kocsiba olyan kellene, ami a boxban elfér, mert én a szelőzöre, nem tudom felrakni.
    Esetleg ötlet? Nem kötelező a gyors töltés, csak stabil legyen és ne melegedjen.
    Az Alin már a kosárban vannak tokok és fóliák is.
    Aláírom a papírokat és rendelem meg.
    Asztali töltés, amit néztem. A nagyobb nekem felesleges, arra ott a vezetékes 120W.
    Fólia
    Tok 360°
    Olcsóbb 360-as tok
    Komplett fólia, előre, hátra és kamera
    Rendes tok
    Van rengeteg tok, mindenféle és fólia is.
    Érdemes szétnézni.
    Szerintem egy fél millás telefont( pláne kerámia hátlappal) ne karcolásokkal pakoljunk tele.
    Állítólag, a Pro, nem is fogható meg rendesen és az asztalról is lemászik. Ezt, elég sok tesztben mondták.
    :) Már jött az értesítés, hogy várnak az üzletben.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák