Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #28023 üzenetére

    "Mivel Húsvét két reggelén becsaptam egy üveg erős tormát volt némi változás. Jóleső érzéssel és kaján vigyorral az arcomon konstatáltam, hogy a tormával átitatott fingszagot még az én covid által leamortizált szaglószervem is megérzi."-
    Baszdki pont vacsoráztam és pont sonkát tormával, majd megfulladtam a röhögéstől :D

    A genetikáját tőlem örökölte, bár ebből rajtam már semmi sem látszik :D
    Mellre is gyúr, de sajnos itthon arra nem nagyon tud csak trx-el. Csináltam neki húzódszkodót, hogy legalább hátra, vállra tudjon. Reggelire fehérjét iszik csokisat meg 4 tükörtojást magába se kenyér semmi. Tudod a kakaóban cukor van és így az nem jó. Tisztára meghülyítette jó irányba ez a karantén :) Most 186cm, de még növésben van.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Trident28

    tag

    válasz Svájcinéger #28023 üzenetére

    "Mobal: én már csak Mardukban hiszek. :D Bár az Ő eljövetele szerepel a Sumér mitológiában, de remélem sohasem válik valóra, mert akkor mi is úgy járunk, mint a tormagyökér. Nekünk is reszeltek."
    Na B+ ezt a formát én ismerem... Volt egy kis afférunk pár éve, de nem végzett jó melót, azóta alkalomadtán(mikor gyenge vagyok) baszogat.. Ööö.. Bocs ez csúnya szó.. Piszkál.. :DD De egyébként pont magasról lesz...m. Másrészt van pár más "forma", akiktől talán jobb félni, mint megijedni, és egyébként meg pont nem az a hátulról jövős fazon, szóval, ha baja van veled, akkor bele áll a képedbe és trágár megnyílvánulások közepette telibever a g....e! Respect!
    Mielőtt mindenki a fejét fogja, vagy felötlik benne a: "-Mi van??".. Csak szólok, hogy poén volt.. :DDD Ja.. Nem! :))

    Lackó: Gratula!! :K :R Engem itthon, ha kell, ha nem etetnek.. :D Szal cirka 130 vagyok 175cm-s magasság mellé... Kicsit gáz, de imádom, ha az asszony a "Macikám" megnevezést használja... :K

    Cube: Gratula a gyerkőcnek, neked pedig azért, mert támogatod!! :R

    -"-

Új hozzászólás Aktív témák