Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    Na jól van valamit, azért beböffentek ide.

    Tudom senki sem kíváncsi rá, de megosztom a mai napom történéseit.
    A reggeli böfögéseimmel már nem is untatok senkit, semmi érdemleges nem történt. Azért egy talányt felteszek. Elvittem a gyereket autóval az iskolába és biciklivel értem be a munkahelyre, majd autóval mentem a gyerekért. Mi is történt valójában?
    A munka lesz a főszereplő és a tíz ezresek a mai napomban. Mint minden reggel kb. beértem 7.20-ra, majd felvettem a munkaruhám, ami kb 15 perc, mert ugyebár meg kell beszélni a munkatársakkal a tegnapi nap történéseit mialatt nem találkoztunk egymással. Szerelő gépeket vittünk a megrendelőnek, ahol egy nagyon kedves csajjal dumáltunk, aki úgy szidta a kisebbséget, hogy csak ámultam bámultam, mivel a csajban kb. 14 vonóval volt, de mit lehet ilyenkor tenni bólogatni és bólogatni. Mindezek örömére, mert a gépeket átvették munkatársam felvetette, hogy hazafele térjünk be egy helyi bázisállomásra vagyis ojjektumba, amit most leegyszerűsítve hívjunk kocsmának és meghív valamire. Keményen voltak bent a felszolgáló csajon és egy helyi alkin kívül mi ketten. A kolléga ki is kérte a 2x 3 deci narancsot meg magának 3 cl vodkát, majd ki is fizette volna, ha a jó forgalmú kulipintyóban el tudtak volna bánni 10000 kemény magyar forinttal. Hát nem volt mit tenni (nekem a pénzem az öltözőszekrényben 40 km-el az ojjektumtól) el kellett mennie a kollégának felváltatni a pénzt, én meg ott maradtam zálogba :O . Persze, hogy az alki kihez fog beszélni, ha abban az árva kib@szottul üres krigliben rajtam kívül meg egy besavanyodott felszolgálón kívül, akiről már mindent tud a mai napon és persze holnap megint megkérdezi tőle, mert nem emlékszik rá.... na hol is tartottam. Ja...na elkezdett hozzám gagyogni, hogy milyen rohadt drága a kenyér (nem is értem, hogy miért a kenyér volt a téma, gondolom a pia olcsóbb) és a felesége a tacskóba olyan barnás kenyeret vesz, mert az milyen egészséges. Persze az nagyon drága ...én pedig, hogy jópofa legyek beszóltam, hogy persze az a rozs kenyér és azt régen a parasztok ették csak, mert az urak fehér kenyeret ettek. Na erre mintha mi se történt volna folytatta, hogy mondta is az asszonynak, hogy ne is hozzon ilyet, mert ő egész gyerekkorában ilyet evett és akkor is utálta :Y Na itt már kezdtem érezni, hogy a kolléga ha nem igyekszik lassan eret vágok magamon. Persze még ki se mehettem az előkertbe, mert azt hitték volna, hogy fizetés nélkül le akarok lépni. Az alki meg belendült, mint gyerekkori lendkerekes autóink. (Winne, majd linkelek egy képet róla), hogy ő figyel az egészségére, mert csak minőségi piákat iszik, na ezen a ponton a felszolgáló hatalmas röhögésben tört ki, amit az alki elkerekedett szemét látva gyors fuldokló köhögésre váltott. Én közben már minden felbúgó diesel autó hangjára úgy gondoltam, hogy visszaért a kolléga. De nem volt szerencsém. Az alki lenyugodott, a felszolgálónak meg valami dolga akadt és leváltotta egy másik fapofa nő. Persze az instrukciókat átadta, hogy látod itt ez a kétes alak (én) akik nem fizették ki a fogyasztást, mert nem tudtam 10000-ből visszaadni és ha visszajön a kollega, akkor kemény 400ft lesz a számla. Az elkövetkezendő 5 percben a néma csend lett úrrá a korcsmában...a percek úgy vánszorogtak, mint a falra tüsszentett sűrű zöld takony, majd egyszer csak megütötte a fülemet egy édes, zümmögően morajló hang és egy ajtó csapódás :Y igeeeeen megjött a kollégám, aki a 13-ik üzletben tudta felváltani 2db 5000 forintosra a tízest :U Persze abból se tudtak visszaadni :W :W :W a felszolgáló banya enyhe gúnnyal a szája szegletében beböfögött egy.. "hát jól van a krigli vendégei voltunk"- szöveget. Ejj gondoltam haladjunk azt húzzunk el a pi-be, erre kolléga " ehh nem úgy van az én nem megyek el sehonnan tartozással" - felkiáltással megkérdezte, hogy ugyan mennyi van a kasszában, mert akkor iszunk még valamit (én speciel már ott tartottam, hogy iszok egy deci pálinkát, mert agyvérzést kapok nyomban, de mivel én vezettem, mert a kolléga megitta a vodkát, így esélyem se volt kómába esnem) a banya azt mondta még kellene vagy 600 ft, mert kerek 4000 ropi van a mackóban. Értitek 4000 ft váltópénz egy szájbavágott talponállóban délelőtt 10 órakor. Nem is értem milyenek a mai alkik, hogy 10-ig nem hagynak ott több pénzt... A kolléga stressz ellen megivott még egy kört és én is egy narancsot, így lett 800 a végösszeg és a 200-at ott hagyta borravalónak . Ez kb 35 perces procedúra volt, de 2 órának tűnt.
    Hát most csak ennyi tellett tőlem.
    Láma voltam sziasztok!

    ui: Winne a dlc-t nem áldozatként vagy a csapatért vette meg mindenki, hanem azért mert jó mapok voltak és jobb volt az mw2, mint ez a szar mw3

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák