Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #28215 üzenetére

    Jó is az! El Chapo-t nem kezdted el? Szerintem veri az összeset.

    Melyik variáns mellékhatása a hallásvesztés? :Y
    A gyerekem meg benyalta ezt a kamaszkori "csókvírust". Mandula, majd tüszös mandulagyulladás nyirokcsomók is megduzzadtak rendesen. 2 hétig alig bírt nyelni kétféle antibiotikum és a második hatott nála. Azt mondta a doki, hogy jó lenne egy vérkép, de nem utalhatja be, mert nem fogadják. Vicc az egész egészségügy. Most megcsináltatom maszekban, mert ezekre a trógerekre nem lehet számolni. Készülnek a negyedik hullámra címszóval. Mielőtt bárki is mantrázná a baromságait, van védettségije. Mi a büdös faszért fizetjük a tb-t, hogy rohadna meg ez a büdös tróger banda, remélem jövőre eltakarodnak a jó qrva anyjukba a sleppjükkkel együtt. :(((
    A dokinő azt mondta, ahhoz képest jól reagált és rohadt jó az immunrendszere, hogy Covid után még ezen is átesett, mert ezzel kb. 80%-ban kórházba jutnak. Neki meg láza sem volt. Sportolni még nem sportolhat. Covidon átesett 2 nap alatt ez a szar meg 2.5 hétre lenyomta.
    Kérdeztem megint, hogy beregisztráljam-e oltásra, de csak röhögött egyet, hogy ezt most komolyan gondoltam?
    Egy kérdés motoszkál bennem régóta... Miért nem teszik kötelezővé sehol?

    Persze: Narcos-Mexiko 2-kb. 1 éve ajánlottam is, de mindig süket fülekre talált nálad. Ilyenkor meg meglepődsz, hogy milyen faszányos sorozatok. ;]

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák