Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz syberia #156 üzenetére

    Röhejes, de tényleg az önálló gondolkodás minden probléma forrása a közlekedésben. :D
    A dugóban a kigyó/hernyó effektus ahogy egy fékező után végigmegy az egész soron a végén megállást okozva... Vagy amiért hiába van benne a Kresz-ben, pár államban még törvényben is a zipzár elvű besorolás... Vagy hiába van lefestve a sárga négyzet a kereszteződésekben... Ezek mind azért nem működnek, mert az emberek szimplán ostobák és önzőek.

    #152Döglött Róka
    Mi a kérdés?
    Teslát vezetek-e a munkában? Nem.

    #153Alaaf Pi
    Vki kérdezett vmit, én megtippeltem szerintem milyen SoC lehet a vasban.
    Ha nem tévedek SoC volt a kérdés. Nem tudom nektek a "SoC" kifejezés mit jelent, de én ebből egy komplett operációs rendszer központi vezérlőegységére asszociálok.
    Szóval se magabiztosan nem állítottam, se mikrokontrollerekről nem beszéltem.
    Egyébként is teljesen mellékes kérdés volt, még külön off-ba is tettem. Semmilyen jelentősége nincs a hardvernek az AI témakör kapcsán. Örülök, hogy sikerült kiragadni a lényeget abból a hozzászólásból. :C
    Értő olvasást tudom tanácsolni jó szívvel. :)

    Jah, még mindig várom a bennfentes infókat ezen rendszerek működéséről. Ha annyira értitek az AI-t, akkor jöhetnek a matematikai képletek, esetleg példa kódok.
    A te esetedben rákérdeznék még pár tényszerű adatra, hogy azonosítsd be milyen processzorokat találtál a NYÁK-on az adott kocsiban. Úgyis kened vágod a témát, nem lehet nagy kérés. ;)
    Amíg olyanokat látok, h "sem fog egyezni a valósággal igen jó eséllyel", addig nincs miről beszélnünk, mert te is csak találgatsz. Ezen az alapon meg az én tippem kb annyit ér, mint a te tipped. Vagy elkezdesz hozzátenni a témához vmi konkrétumot, vagy feleslegesen pazarlod itt az idődet. Engem szórakoztat a vitázás, te meg elveszted a türelmed és pikk-pakk ki fogod tiltattni magad, ha még elkezdesz személyeskedni is. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák