Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrael

    senior tag

    . éves (végzős) rendszerinformatikus technikus vagyok, az iskola befejezése után szeretnék valamilyen informatikával összefüggő területen elhelyezkedni.
    Májusban lesznek a vizsgáim, ha minden jól megy, már júniusban munkába tudnék állni.
    Windows környezetben alkalmazásfejlesztésen kívül.mindennel elboldogulok.
    Windows 3.1 től kezdve 2003Server-ig minden verziót használtam már, 20-40 gépes hálózatokat már menedzseltem a sulinkban, illetve főiskolán segítettem már nagyobb géppark karbantartásában.
    Linux disztribek közül telepítettem már Suse-t, Debian-t, Slackware-t, Mandrake-t, UHU-t.
    Grafikus felületen keresztül azzal is elég jól elboldogulok, de ha neadj isten nem indul el az X server, úgy is meg tudok oldani elég sokmindent.
    Tudok egyenes és crosslink kábelt kötni....
    Jah, Novelles tapasztalataim is vannak.
    Informatikán belül leginkább az internet az, ami közel áll hozzám, hálózattal kapcsolatos dolgokban eléggé otthon vagyok, apache-php-mysql trióval már állítottam fel webszervert, config fájljaikban tudom mi mire való...
    Aztán mi is van még.
    Jah, html-t is jól ismerem, illetve most barátkozom a php-vel, majd ha kész lesz az az oldal, amit csinálgatok otthon, majd feldobom referenciának.
    Szóval ami a lényeg, eléggé jó problémamegoldó érzékem ha, ha megborul valami, jó eséllyel megtalálom a hibát, és ha nem hardveres (nem kihúzott csatlakozót értek alatta. akkor nagy valószínűséggel meg is oldom.
    Illetve még jó tulajdonságomnak mondanám, hogy a technikai szakzsargont megértem, illetve emberi nyelvre is le tudom fordítani.
    Jővőre szeretnék beiratkozni Műszaki informatikus szakra, a munkahelytől függ, hogy nappalira, vagy levelezőre.
    Szorgalmas vagyok, gyorsan tanulok, és kevéssel is beérem.
    El is felejtettem mondani, hogy ha minden jól megy mire végzek a sulival meglesz a középfokú C angolból. Bár azért szinkrontolmácsolást senki ne várjon tőlem.

    Tolna megyében szeretnék elsősorban elhelyezkedni, de mivel ilyen szempontból ez nem a legfejlettem régió, ha nincs más lehetőség akkor oda mennék, ahol munkát kapok.

    tyra3l kukac gmail pont com címre várom a leveleket, illetve itt is válaszolok, ha lenne valami kérdés/ajánlat.

    Tyrael a.k.a Kovács Ferenc

Új hozzászólás Aktív témák