Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz ragazzo #853 üzenetére

    nem szeretném megvárni :( hogy megfigyelhessem...

    a www.afsz.hu-n van bővebb infó a Lépj egyet előre programról. Mielőtt ezt megnéztem volna, próbáltam informálódni a helyi illetékesnél, aki autómatikusan oda irányított, hogy még ő sem ismeri az új ''rendszert'' (ez nagyjából egy ösztöndíjas tovább/átképzést takar jórészt hiányszakmákra). Mivel választ a kérdéseimre nem találtam ott sem, ezért írtam nekik mail-t...ebben leírtam, hogy jelenleg mi a végzettségem, mióta vagyok bejelentett munkanélküli és kértem, hogy adjanak valami itteni elérhetőséget, illetve ha tudnak jelezzék, hogy egyáltalán milyen tanfolyamra jeletkezhetek.

    Erre jött a válasz:
    ''A programban szakképzettek esetén csak ráépülő szakképesítés megszerzése támogatható.
    A www.afsz.hu honlapunk Lépj egyet előre menüpontja alatt találja a támogatható képzések listáját hiányszakma, illetve nem hiányszakma szerinti, megyei bontásban.
    Üdvözlettel:''


    Az én szakmámra nincs a megyében ráépülő képzés :(((
    Modhatánm, hogy adtam a szarnak egy pofont ezzel a próbálkozással...de már kezdem megszokni.

    ...a munkaügyi központban már nem az ügyintézőmmel kell beszélnem, hogy valami normális információt kapjak, hanem mindig az illetékes ''részleg'' vezetőjével. Így holnap talán tudok jelentkezni valami kereskedelmi tanfolyamra. Meglátjuk holnap...sajnos a jelentkezést már az ügyintézőmnél kell csinálnom. Hátha nem mondok neki most újdonságot a tanfolyammal :DDD mint egy hónappal ezelött.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák