Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    válasz regent #339 üzenetére

    Pont ewzt irtam, hogy nagyon sokszor azért tesznek fel a beszélgetési témából kizökkentő kérdéseket, hogy lássák, hogyan reagályz, valamint, ha bemagolt szöveget nyomsz, akkor abból is kizökkentsenek. Én voltam olyan interjun, ahol egy 5 oldalas tesztet kellet kitöltenem. Szerencsémre kaptam már középvezetői képzést és interjuztatni is megtanitottak, testbeszéd, hangsuly, jellem és viselkedés kutatást is volt alkalmam tanulni, igy tudtam mire kell odafigyelni. Mindezek mellet kihozták, hogy Ők egy beosztottat keresnek, ez pedig egy tökéletes közép vagy felső vezető szakértelme, tudása ami engem sokkal értékesebbé tesz, és tulkvalifikált vagyok adott posztra, ugyhogy nem kellek. Ezek a tesztek ugyanazt a kérdést teszik fel és a különböző kérdések más más reakciót váltanak ki. A hollandokl terjesztik, és egy scanner-be teszik be, amely 3 perc alatt analizálja az illetőt, hogy milyen kérdés után merre mozdult el a gondolat menete. Semleges kérdések 4-5 válasszal, és te döntsd el, hogy melyik számodra a szimpatikusabb. Valami 30 kérdés van 210 sorban felrakva, összevissza keverve.

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Új hozzászólás Aktív témák