Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duke

    aktív tag

    válasz Obolony #2579 üzenetére

    "Ezt a szösszenetet már olvastam régen. Ha nem a te tolladból származik, érdemes egy szerzőt is megjelölni, akihez a fordulhatnak a tovább kiváncsiskodók:) Ha Tőled származik, akkor gratula, mert szépen össze van szedve:)"
    "
    persze h nem firkantottam le ezt neked 2 perc alatt hanem a neten rakerestem. sajna forras ott se volt, egy forumba volt bemasolva. ez van. ma nem lesz forrasod :DD

    Gerylla"

    Persze,hogy nincs forrás megjelölés,aki ennyi marhaságot hord össze az nyilván nem akarja,hogy kitudodjon a neve ez érthető.
    Az irásból elég nyilván való,hogy az írónak még életében nem volt dolga semmilyen akkumlátorral.Más magyarázat nincs arra,hogy még a legalapvetöbb könnyen
    ellenörízhető paraméterrel(lithium akku feszültsége) sincs tisztában.Ami egyébbként feltöltve 4.2 V és 2.7-2.8 voltig merülhetnek károsodás nélkül.Ezenkívül a töltö áramkör nem az akkuban van,hanem az egyes készülékekben.Az akuban csak mélykisülés és a tulmelegedés elleni védö áramör van.De van olyan felhasználás is,ahol technikailag nem megoldható a védelem ezért nincs,vagy az is a készülékben van.
    És még sok egyébb marhaság fél és negyed igazságok vannak az írásban.

Új hozzászólás Aktív témák