Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz tengo24 #18927 üzenetére

    Jó a fenét: SSD-vel is lassú nagyon, de éppen már használható sebességű.

    Sajnos mindig azok a fránya anyagiak: nekem is valójában egy Intel i3-mal szerelt 12"-os szubnotebookra lett volna szükségem, de azok 200-300.000,- forint között vannak (inkább ott kezdődnek...), ezért is voltam kénytelen beérni a kis Lenovo-val. Ennek kidolgozása, anyagminősége, szolgáltatásai, szoftvertámogatása majdnem megegyezik a méregdrága szubnotikéval, viszont a teljesítménye (és az ára is, szerencsére) az a netbook kategóriába sorolja. Erős kompromisszumot kellett kötni. Mondjuk napközben melóra csak az asztalit használom (lásd adatlapomon, mínusz most az SSD), de gyakran idegen helyen, terepen, szabadtéren is kell dolgoznom, arra kellett a kicsike.

    (#18928) Andyka0908: Az 1024x600-as felbontás nagyon kevés, kizárólag teljes képernyős módban, egyetlen ablakban történő netezésre elég. Slussz-passz. Nekem volt (van) egy - munkahelytől kapott - Samsung N150-es netbookom (e helyett vettem saját pénzből a 11,6"-os Lenovo-t), de elsősorban nem az egymagos Atom processzor lassúságától akartam megőrülni (attól is, persze), hanem attól, hogy egy sima Excel táblázatnak is csak egy picike sarkát látom egyszerre.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák