Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Sziasztok!

    Eljátszottam a gondolattal, hogy még a napokban vennem kéne egy netbookot. A probléma ott kezdődik, hogy nem akarok túl sokat kiadni rá, így a webshopok böngészése (de a keresők használata sem) elégített ki. Volt nekem laptopom amit most egy elég erős munka PC-re cseréltem egy elég masszív monitorral (fotós és filmes munkák miatt).

    Igen ám, de azzal, hogy megszabadultam a laptoptól hülyeséget csináltam, mert most meg a szakdolgozatom írásánál kellene egy magammal cipelhető csöppség amit könyvtárba/levéltárba és hasonló helyekre vihetek magammal jegyzetelni. Ezt sajnos 3 hónapja még nem vettem figyelembe...

    Mivel az égvilágon semmi egyéb funkciója nem lenne, csak az, hogy néha magammal cipeljem szöveget szerkeszteni és netezni (meg alkalomszerűen egy webcamos beszélgetés benne lenne a pakliban) ezért nagyon felesleges lenne nekem 50 ezer forintnál többet kiadni érte...

    De a probléma, hogy én újat és nem használtat akarok venni.

    A nagy kérdés: Létezik ebben az árban nem noname netbook, rendes hazai garanciával? Sajnos én nem találtam... az induló ár jellemzően a 65-80k szokott lenni... :(((

Új hozzászólás Aktív témák