Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz #16820480 #30100 üzenetére

    Jól gondolod , ( ez engem is megzavart de utána olvasva ..) a V10 esetén van egy ES9018 DAC és egy külön erősítő a SABRE9602C .
    A V20 esetén pedig egy ,,számomra,, elég komplikált SOC-t fabrikáltak , és bizony a High Gain összefügg a 4DAC zajszűrésével , és nincs külön dedikált AMP , egy be van építve az egész ..részleteket nem árul el róla az ESS sem . Csak ezt : True 2vrms outputs are capable of driving professional high impedance headphones and deliver professional line-level outputs...
    ,,... 130dB SNR, 124dB DNR and –112dB THD+N using the ESS patented 32-bit HyperStream II® DAC architecture and Time Domain Jitter Eliminator. The ES9218’s integrated DAC supports up to 32-bit 384 kHz PCM and DSD512 data in master or slave timing modes...,,
    ( Ps. az android képtelen jelen pillanatban ezeknek az adatoknak megfelelni természetesen .. :D )

    Azt érzem , hallom , hogy ugyanazon zenéket hallgatva , ugyanazon lejátszó programmal, és fejhallgatókkal több részletet hallok , tisztábban, mint a V10 ( amit egy évig használtam) esetén .
    Egy érdekesség , a matematikailag legoptimálisabb player a gyári LG amit ők ugye ehhez a komplikált SOC-hez alkottak , mégsem a legkellemesebb hangú, hanem a Poweramp egy Alpha 703 ( vagy más néven V3) verziója . Orosz player , ég és föld ezen a V20/10 telefonon , a többi lejátszóhoz képest .

    [ Szerkesztve ]

  • Maxximus

    őstag

    válasz #16820480 #30100 üzenetére

    Sőt, családi csomagban a spoty 8 juró: 6 júzer/hó. Lehet igénytelen vagyok, de extreme quality-ra állítva (és modern zenéket hallgatva) nekem bejön nagyon a minősége. A Fiio X7-men is sokat hallgatom.
    Az S7 (E) meg tényleg nem az igazi (nem rossz,de nem lehet elájulni tőle), de lehet tuningolni egy jó DF RED-el és akkor gondolom megközelíti erősen a V20-t

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák