Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosómedve

    tag

    Nah, már jópár napja használom az IRiver H320-asat, gondoltam írok róla...
    Tehát, ami elősször is nem tetszik:
    - Ugyebár beszéltünk a konstrukciós hibárol: ha lemerül az aksija nem kapcsol át automatikusn töltésre az USB...no comment. :W
    - Zenelejátszás közben nem lehet képeket nézegetni. Vagy egyik v. a másik....firmwarrel segíteni lehetne rajta... :O
    - Képnézegetésnél mindig van egy fekete keret...ha ezt elhagyták volna, kb. 10%-al nagyobb méretben tudná a képeket megjeleníteni...
    - Ha az aksi nagyon a végét járja (már egy rubrika sincs a kijelzőn...), akkor néha ''húzza a vinyó''...nincs elég kraft gyorsan forgatni és néha megakad a zene, de ez tényleg csak az utolsó 30 percben jelentkezik...
    - Az equalizer beállítása szokatlan: nem a ''megszokott tologatjuk az 5 virtuális potmétert'', hanem van 4 tulajdonság (bass boost, treble, fucos on low/high, és h hány Hz-es hangokat emelje ki....) és ő ezek beállítása után létrehoz egy közel lineráis eq.-t. Ez a kezdők részére jó, mert legalább a hanszínnél nem lesznek kiugróan össze-vissza dolgok....de nem is tudom....lehet megszokás kérdése....

    Amiben kiemelkedő, jó a lejátszó:
    - 16 órás aksi élettartam. Tudom ezt mindre ráírják, de a tömeggel ellentétben ez tartani is tudja.... :D
    - USB Host...No comment ;)
    - 2 kimeneti csatlakozó-nyílás
    - nem csak a manapság oly divatos ID Tag-eket tudja kezelni (lásd IPod és társai), hanem a normál könyvtár-struktúrát is. Gyűlölöm ezt a keressünk előadó, album, genre szerint..stb.
    - a felvételi funkcióknál gyakorlatilag az ember s*gge is ki van nyalva. Szó szerint MINDENT lehet állítani. Még olyanokat is, hogy ha line-in-ről rögzítesz, akkor a lejátszó a külön számokat külön felvételekként kezeli (és még a köztük lévő szünet hossza is beállítható.... :R ), mégha egyben veszed fel akkor is...ezt nem is tudom hogyan csinálja.... :Y
    - USB-ről és aksiról is tölthető...
    - a karbon-szerű felületre még került egy jó 3-4 mm vastag atom-átlátszó-műanyag...aligveszed észre, hogy ott van, de alejátszón legalább nem látszanak a karcolások....
    - tagadhatatlanúl szép kijelző...

    Ennyi, még a video-lejátszást nem próbáltam ki, majd írok arról is...

Új hozzászólás Aktív témák