Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosómedve

    tag

    válasz bwoay #517 üzenetére

    A beállítás: Menü->General->USB Charging-> On/Off (sajnos utóbbin merült le).
    A tünet gépredugásnál: megpróbál elindulni a lejátszó mintha bekapcsolnám, be-boot-ol és amint megjön a menü->low power->automatikusan kikapcsol. Hiába hagyom rajta, próbál mindig beindulni, de nem megy szegénykének....még a reset gomb sem segített (bár gondolom az nem állít át semmit, csak ujraindítja, igaz?). Mivel a lejátszó el sem jut addig h felálljon a rendszer, ezért a gépem értelemszerűen mégcsak nem is érzékeli a lejátszót
    De álljunk meg egy baráti szóra, ti azt állítjátok, hogy a PengeMoto töltője fullra megegyezik a H320-éval? 5V-ra alakít, belül:+, kívül:- (polaritásra gondolok) és még a csatlakozója is full ugyanaz? Barátnőm barátnőjének V3-asa van, akkor kibróbálom véle...ez jó ötlet....bár azért sztem kéne egy nem USB-s, állandó töltő is. Elvégre nem vihetem magammal mindenhov a gépem, mégha notebook, akkor sem. Nem tudjátok véletlenül amúgy mennyi egy H320-as hálózati tültő?

    Történetesen a ''külön töltő'' nem is ''külön'', szériatartozék, csakhát mivel használtan vettem, se azt, se tokot nem kaptam hozzá.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák