Új hozzászólás Aktív témák

  • AmPeX

    aktív tag

    válasz vili13 #164 üzenetére

    Az h hangosabb az azt jelenti, hogy nagyobb az érzékenysége. Ugyanakkora bemenőteljesítményre a az egyik nagyobb hangnyomást tud előidézni. Ha érzékenyebb, nyilván a kisebb szintű jelekre is érzékenyebben reagál=jobb hangminőséget tud produkálni... szvsz
    Nem a hangerőre gyúrok, hanem a minőségre, de ha te nem veszed észre akkor nem te vagy akit kérdeztem... ezzel nem basztatni akarlak, de azért igenis van MINŐSÉGBÉLI különbség.
    Az tény, hogy mind2 fülhallgató jóval az ''átlag'' kacat felett teljesít. Ezt aláírom. De a sonyban nincs akkora dinamizmus, legalábbis szerintem. Ilyen minőségi szinteken már elég szubjektív vélmények születnek, mivel senki sem egyforma, nyilván te sem pont olyan vagy mint én :) Nekem a cx hangja sokkal jobban tetszett. meghallgatnék még szívesen egykét ilyen fülbenyomkodós fülest... A sonyericcsonhoz adott fülhallgatóhoz sajnos már volt szerencsém.
    a phillipsnek van valami nagyondrága, alumíniumházas ilyesmi kialakítású fülese, nem is tudom h hol láttam, talán a playboyban :) arra azért még kiváncsi lennék...
    U2 nél van jobb hangú lejáttszó 40 ért?

Új hozzászólás Aktív témák