Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz macera2 #16249 üzenetére

    Nem hallgatok rádiót. :) De ha hallgatnék is, a százalékos akksi kijelzésen kívül másra nem lenne szükségem. Szerintem baromi jó az alap szoftver. Egyszerű, gyors, és könnyű kezelni. Mivel általában menet közben hallgatja az ember, ezek a legfontosabb szempontok számomra. Nem pedig az, hogy 66 féle hanggal kapcsolatos beállítás miatt állandóan nyomkodjam, aztán a végén már azt se tudjam mit állítottam el. :)

    Amiben még igazad van hogy a Clip Plus-nak kicsi a kijelzője és lehet ezért is nem való rá a Rockbox. Nem baj számomra hogy kicsi a kijelző, mi több pont azért jön be, mert ennyire apró és kompakt. Erre a méretű kijelzőre nem való a gyárinál több információ.
    Én letöröltem, mert kizárt hogy még1x az életben használjam, és visszaraktam rá az eredeti firmware-t, legyen csak gyári. :K
    Szóval Fuze-hoz lehet jobb a Rockbox ha rádiót hallgatsz, de azért az is érdekes, hogy te is a gyár fw-rel hallgatsz zenét. Gondolom nem véletlen. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák