Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz tomp #56776 üzenetére

    Nem hinném nálam is naprakész mindkét gépen - egy régi 10-11 éves core2duo és egy 3 éves i5-ös gépen, mindkettőn 1803-as Windows 10. Próbálj ki egy másik böngészőt valamelyik chrome alapút: chrome, opera, vivaldi.
    Milyen kiegészítőkkel használod? Hardveres gyorsítást kilőtted már ? Valamit átállítottál az about:configban?

    Pár kiegészítő védelmet még ráereszthetnél: Emsisoft EK, MBAM free, Hitman por, az Adwcleaner-t lehet írtam nem tudom.

    Ha más böngészővel is xarakodik vagy továbbra sem javul és már MINDENT végigpróbáltál amit itt tanácsoltak akkor nincs más hátra mint előre: a 1803-as Windows 10 build-et tiszta telepítéssel újrapakolni (hagyni hogy maga particionálja a rendszer lemezt ahogy akarja előtte minden partíció törölve legyen a rendszer lemezen) majd hagyd hogy lefusson az update majd dobáld fel a programjaidat DE az elején csak a legszükségesebbet minél kevesebb legyen. A böngészőt szinkronizálása legyen minimáils tehát csak könyvjelzők és jelszavak legyen szinkronizálva ezt egy korábbi hozzászólásomban már leírtam)
    Természetesen a vidikari driver legyen a legfrissebb akár Nvidia akár AMD.
    Ezután teszteld, nyakamat rá hogy ekkor már nem lesz gond. Tudom nem mindenkinek ujjgyakorlat egy windows reinstall de egyszerűen ha semmi támpont nincs egy makacs hibával kapcsolatban akkor ez Windows reinstall sok mindent megold.

    Volt már arról is szó, hogy valaki napokat eltöltött azzal, hogy valahogy rendbe rakja a rendszerét ami nem járt sikerrel majd 20 perc alatt újrarakta a windows-t pár óra alatt belakta és kész.

    Nekem is volt olyan, hogy a FIFA játék egy hét alatt 2-3x elszállt újratelepítettem a gépet és azóta nem volt gőzöm sincs mi lehetett az oka, sokszor a hiba naplókból sem lehet mit kibányászni.

    Fandango

    Üdv, ez a 3DYoutubeDownloader ami egy kis telepítős progi magyar felülettel nagyon jó lett már egy csomó tesztet csináltam teljesen vállalható ha jó a forrás akár 256kbps-os minőség is kicsikarható amúgy elég hagyni automatikus - "VÁLASSZA AZ ELÉRHETŐ LEGJOBB MINŐSÉGET" beállításokon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák