Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz spammer #45140 üzenetére

    Tudom, de ennyi adrenalin kell ;) Fel akarok tenni egy újabb portable verziót emellé, mert ezen pl. nem működik a Pinterest és ha képet keresek, baromi sokszor van azon a találat.. de melyik a legjobb, amivel nincs baj? 42-es? Ez meg kell a flash miatt, ezen műkszik YT-on, meg mindenhol. És mert ez szép. :K Nemrég kipróbáltam a Maxthont, az tudta a Pinterestet, és amúgy is teszett. (szép szögletes) De sajnos ahányszor elindítottam, eliminálta a Firefox CYS add-onját. Ezért leszedtem. Azóta is jó a CYS.

    A böngésző tudásával kapcsolatban nagyon egyetértek. Csak az a baj, hogy még add-onnal sem lehet olyanra csinálni a felületét, mint ez a régi 24-es. Ez a felületváltás erőszakolás erősen emlékeztet a Windowsra.. Szerencsére a felületen kívül mindenre van add-on. Letöltésvezérlő, ad-szűrő, tetszőleges funkciók gombokra kitéve, menük testreszabása.. De jó lenne ha a letöltésvezérlő házilag lenne olyan, mint a DTA és ha a könyvjelző szerkesztő jobb, kétablakos lenne. (van rá add-on, de még nem próbáltam) Elég fárasztó kijelölni, cut, odanavigálni ahová akarom, és paste. (Win intéző szintje mikorból is?) Több mint kétezer bookmarkom van! :D És arra sincs megoldás, hogy pl. abc szerint rendezze a könyvjelzőket, hogy könnyebb legyen megtalálni amit keresek. Vagy akár cél szerint, az azonos oldalra mutatókat egy kupacba. Ami viszont nagyon fontos nekem és remélem sosem veszik ki belőle, az a Page Info. Már csak emiatt is maradok mindig a Firefoxnál.

    Néhány dolog hogy mennyire más is lehet egy user, mint itt (szerintem) a legtöbben: Sosem használom: Új ablak, sync, developer tools, kereső tipp, címsor tipp, gyorshívó, oldalsáv, könyvjelzősáv, helyesírás ellenőrző, pin funkció, homepage, sok add-on.. hirtelen ezek :P
    (most csak DTA, CYS, ABP)

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák