Új hozzászólás Aktív témák

  • MutantZombie

    tag

    Először is köszönöm mindenkinek a gyors reakciót!

    Cs1csó #66279 !

    A win10 és a driverek is rendszeresen frissítve vannak, egy bizonyos naphoz kötve (már amelyiket lehet persze kötni), minden naprakész.

    Este még kipróbáltam: mielőtt mindent uninstallálnék, kikapcsoltam a Kaspersky-t, elindítom a FFox-t, sok betölt, ami addig nem, de nem minden. Na mondom ez remek.
    Ma bekapcsolom a gépem - tegnap csak újraindításig volt kikapcsolva a Kasp. -, betöltés után egyből csak FFox, erre bejön minden videó...

    Még annyit, a FFox teljesen alapértelmezett, semmilyen téma nincs rajta, a kedvencek html-be vannak mentve, és csak 3 kiegészítő van (uBlock Origin, Youtube Channel Blocker, Kaspersky Internet Security), de mindhárom kikapcsolása sem oldotta meg a problémát, és ezért nem tudom, hogy a Privát FFox ilyen értelemben miben más, hogy az lejátssza bármikor.

    Létezhet, hogy vannak olyan programok (3ds MAX, Photoshop), amik esetleg nem teljesen ürülnek a rendszerből, miután kilépek belőlük és ebből eredően az alap FFox használatát blokkolnák, összeakadnak vele?
    Elvileg nem futnak a háttérben, mármint amennyit a Feladatkezelő mutat, ott nincsenek.

    Félek nem egyszerű a dolog, mert nem hiszem, hogy megjavult a semmitől és nem tudom azt sem meddig tart ez.

    Polgesz #66280 !

    False-n van.

    SteveS #66281 !

    Ettől kicsit félek is, hogy ez a hiba messzebbről ered...

    Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák