Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Jazz #56638 üzenetére

    Módosítani csak úgy lehet ha átírod a kódot, vagy elveszel belőle, mint ahogy én is tettem, mert nem tetszett hogy a hamburger menü átváltozott. Ezért én a Chrome/Css/Buttons mappából eltávolítottam a következőket:

    Könnyű megkeresni mert a mappában ezekkel a sorokkal kezdődnek a fájlok, egyszerűen becsomagoltam egy zip fájlba őket, így visszakaptam a hamburger menüt a régi helyére, de már az új ikonokkal.
    Azonkívül a Chrome mappában lévő userChrome.css és a userContent.css fájlokhoz természetesen további kódokat is hozzá lehet adni.
    Amit én még használok userChrome.css -ben,az az idegesítő ugráló státuszpanel eltüntetése a bal alsó sarokban, mert nem hiszem hogy valaki is figyeli azt amit oda ki ír a program.

    /* Status panel eltuntetese */
    #statuspanel-label {display:none!important;}
    #statusbar-display[label^="Looking"] { display:none !important; }
    #statusbar-display[label^="Connect"] { display:none !important; }
    #statusbar-display[label^="Waiting"] { display:none !important; }
    #statusbar-display[label^="Transfer"] { display:none !important; }

    Hasznos link annak aki a tabokat a címsor alá szeretné tenni, mint ahogy én is régen megszoktam, de mar belenyugodtam az új helyébe.
    Tabok a címsor alatt:

    A régi Youtube kinézet visszaszerzése: Get me Old Youtube az ebből kinyerhető kódot belehet illeszteni az userChrome.css-be nem kell hozza segédprogram. Nem tudom hogy a szerző tudta nélkül bemásolhatom-e ide szövegként.

    Az userContent.css -be pedig ezeket szedtem össze:

    /* Hatter szinenek megvaltoztatasa */
    @-moz-document url(about:home), url(about:newtab) {
    body { background-color: #585858 !important;}
    }

    Vagy a FF hátterének képpel történő helyettesítése, ahol a background.jpg fájlnak a Chrome mappaban kell lennie:

    /* Firefox hatterkep*/
    @-moz-document url(about:home), url(about:newtab) {
    .activity-stream { background-image: url("background.jpg") !important; }
    }

    Ennyit röviden, de nehéz ékezettel írni sok-sok év ekezetmentes iras utan :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák