Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz SharpSA #53002 üzenetére

    A számítógépemen a rendszer 64 bites, nem gyenge konfig és laptop. A FF 57 (amit próbára tettem fel) és az FF-ESR az 64 bites, a Chrome az 32 bites.
    Mindhárom méréskor csak a Startlap kezdőoldala volt megnyitva. Vártam minden méréshez és a kép elkészítéséhez 15-20 másodpercet, és amikor már szinte stabilan állt/vagy már csak alig-alig változott a Feladatkezelőben a proci és a memória használat, csak mindig ezek után készítettem a képeket.

    (#53003) Puma K
    "Ugyan nincs korábbi mérésem, de ez az új 57-es FF érzésre jóval gyorsabb mint volt (56.0.2 vagy mennyi volt a legutóbbi hivatalos-teljes verzió)"

    Én az ESR sebességéhez képest írtam amiket írtam, az ESR a normál 56-os FF-nál is jóval gyorsabb volt már. Nálam. Lehet, hogy ez az 57-es már tényleg gyors lett az 56-oshoz képest, de ezt én nem tudom megítélni mert az ESR-t használom. Az ESR - és szerintem - még mindig bőven gyorsabb ennél az új 57-esnél. Pedig már vártam volna, mert szerettem volna visszatérni de egyelőre maradok az ESR-nél.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák