Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Van valaki, aki Stylish-ban otthon van?

    Bnőmnek szeretnék segíteni picit, már lassan kész is, viszont 1-2 dologra nem jöttem rá, pedig jó lenne.

    AdBlock Plus-al pár kattal el lehet tüntetni az oldalról egy felső csíkot, viszont Mindenképp Stylish kéne nekem hozzá. :\

    Az oldal amiről szó van.

    És legfelül egy szürke csík, amit szeretnék eltüntetni. Sajna nincs hozzá rendelve se divID se Class, így kezdőként nem nagyon tudok vele mit kezdeni.
    Csak egy name:
    us.poneyvallee.com##DIV[name="networktable"]

    Illetve egy style van hozzá rendelve.
    us.poneyvallee.com##DIV[style="position:fixed; z-index:10000; width:100%; height:24px; left:0px; top:0px; background-color:#A6C9F7; overflow:hidden"]

    Ezeket felhasználva, Stylishal, hogy tudnám eltüntetni? :\ Kérdés pontosan, hogy tudok eltüntetni "mindent" ami:
    style="position:fixed; z-index:10000; width:100%; height:24px; left:0px; top:0px; background-color:#A6C9F7; overflow:hidden"

    szerk.:
    Ja és még valami, Adblockban, ha megadok egy szabályt, akkor intelligens módon az utána lévő dolgokat is blokkolja, így nem kell külön beírni egyenként ezeket.:
    #flashcontentpub276 { display:none !important }
    #flashcontentpub277 { display:none !important }
    #flashcontentpub278 { display:none !important }

    Elég, a #flashcontentpub { display:none !important }
    Stylishban, mi a joker karakter? A *-t már próbáltam. Ha nem írom ki a számot, akkor nem blokkol semmit. Félek, számból ítélve pár naponta új flash-t raknak ki új néven :\

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák