Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz etnies #99281 üzenetére

    Oldaltámaszon mérem, a középtámaszt levettem, életveszélyes szerkezet ezeken... ha nincs lekötve olyat mozdul be, hogy felakad és gatya.

    Most is 2,8, tegnap állítottam rá, most valamivel csendesebb lett, de most meg dinamo szerű hangja van. Mióta megvan ez a motor csak sz*pok a lánccal. A kis 125-ös valahogy sose produkált ennyire kelletlen hangokat arról a tájékról. :DDD

    Egy biztos nem a kihajtótengely csapágyazása, a tengely nem kotyog föl-le, és nem lehet mozdítani sem ki-be húzogatva / kotyogtatva. Egyértelműen autista vagyok és nem tudok láncot állítani vagy ápolni. Szerintem kap egy új első lánckereket, és hagyom 3,5-4 centin, majdnem mint haverom DRZ-jén.... (5) :DDD

    @tboldi: Az újra már jó dolog legalább ott a lehetőség, én egyenlőre rettegek mi lesz a pontokkal jövőre, mivel berántottam magam matekból 3-asra, így hiába az össz átlagban a 4,3. :DDD Duplázásban meg nem bízok.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák