Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Doki16 #81072 üzenetére

    Igen, korrektnek tűnt nekem is, írtam is. ;)
    Mondjuk inkább hasonlít az olcsóbb téli kesztyűmre, mint a nyári Dainese Carbon Clover-re.... :D De a téli is jól bírja, bár azért akad már rajta kisebb kopás, szakadás, nálam a városi ingázás azért ad neki eleget, állandó kuplung, fék, gáz, felvétel-levétel... Régebb óta megvan, mint a motorom, azaz már legalább 4 telet nyomtam vele végig, +a tavasz és ősz hűvösebb napjait, szval nem rossz az.

    (#81073) BoB: Doki16 pont az ellentétem, ami a használati szokásokat illeti. Ő ritkán ül rá, és akkor egybe egy nagyobbat gurul, és nem csúcsforgalom+városban. :D

    Én szinte minden nap ráülök és megyek vele, de városban, általában nem kis forgalomban, viszont km-ben nagyon keveset megyek, és ritkán marad időm egyben nagyobbat túrázni.
    A ruha szvsz sokkal jobban kopik emiatt nálam. ;) Ja, és nem csak szép időben megyek, hanem amilyen épp van. :DD
    Mikor autópályáztam, km-ben állati sok volt, de kb. semmit nem használtam a kesztyűt, mitől is kopott volna? Csak fogtam vele a kormányt. Egész más, mikor a városban folyamatosan ügyködsz a kezelőszerveken. Vagy ha pályanapozol, bár nálam meg az maradt eddig ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák