Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz .mf #5886 üzenetére

    de mind a kettőre van teljes idomszett (gyári), és jól is néznek ki felöltözve!
    inkább a csutkakormány miatt nem jó a Fazer, mert azon széles van..

    amúgy az új cbr600f egy idomos hornet, csutkakormánnyal.. nem rossz motor, de ez már kifejezetten úgy készült, hogy sportos túramotor legyen, olyan mint egy naked ruhában.
    a régi 600f még úgy készült, hogy akkor az volt a szupersport motor, csak később kijött az RR ami még szupersportabb lett, ezért kiszedték a 600F-ből az állítható futóművet és elkezdték csajmotornak, túramotornak hirdetni, majd megszüntették a gyártást..
    amikor rájöttek, mekkora űrt hagytak maguk után, visszahozták az F-et tavalytól, de az már pont annak szánták: sportos túramotornak.

    szerintem ezzel el is vesztette a varázsát, mennyivel jobban hangzik már hogy egy szupersport motorból lett kényelmesebb sportmotor, mint hogy egy túramotorból csinálnak sportosabb túramotort.. megcsinálni valamit ami utána ikonná válik, és utána megpróbálni leutánozni a sikert nagyon nem ugyanaz.. pont emiatt félek attól is, hogy a diablo3 szar lesz. nagyon magasan van a léc :)

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • Djuree

    félisten

    válasz .mf #5886 üzenetére

    erre írtam:
    "Másoknál idomos, sportosabb kinézetű sporttúra általában nagyobb köbcentiben szokott lenni (BMW, Yamaha)."
    :)
    najó, a fazer csak félidomos :)) de sportosnak sztem sportos...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák