Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz polimorf #55994 üzenetére

    Nem tudom, milyen tehetségem van hozzá, engem túlzottan nem izgat, azzal gazdálkodom, ami van.
    Azt viszont nyugodtan mondhatom, hogy azért a tudásért, amivel rendelkezem, keményen megdolgoztam, emiatt pedig eléggé dühít, ha látatlanban le vagyok szólva. Nem vagyok egy pályamotorozós húdegyors vezető, azokhoz a témákhoz nem is szoktam hozzászólni, viszont azokon a dolgokon elég sokat dolgoztam, amik a közútra kellenek, mint például a vészfékezés ABS nélkül, vagy vezetéstechnika és balesetmegelőzés. Nekem a motor az elsődleges közlekedési eszköz, és mivel nem szeretném otthagyni a fogam, így kénytelen vagyok magamat fejleszteni, ahogy csak tudom, hogy a lehető legjobban meg tudjam magam védeni, mert azt jól tudom, hogy a többi közlekedőben megbízni öngyilkosság. Ezenkívül a robogóval együtt a 5. szezonom tolom, megyek hidegben, melegben, esőben, napsütésben, az is sokat számít. :K
    A közlekedésben is elég sokat vagyok jelen autóban, több, mint fél évig autóval mászkálós melóm volt, szóval volt szerencsém bőven a váltós motoros 8000km-emnél lényegesen több tapasztalatot szerezni a többi közlekedő moráljáról, és képességeiről. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák