Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz .mf #23408 üzenetére

    Én belefáradtam a folyamatos motorozásba.
    2 év alatt voltam 7-8x-r nyaralni, de mindegyik csak ilyen jövök megyek kategória volt. Soha nem tudtam rendesen kikapcsolódni.
    Plitvicét biztosan kihagyom. Ha valakinek van rá igénye, akkor szívesen elmegyek odáig vele, de én tuti be nem teszem oda a lábam. Enyhén lehúzás. Biztos szép, de én 7 ezer ft+ parkolás tuti nem fizetek azért hogy megnézzem.

    Direkt úgy tervezem az utat, hogy minden nap legyen motorozás, de ne annyi, hogy a pihenéstől veszi el az időt.
    Szerpentin lesz bőven, azt garantálom. Sőt, ha elérjük a tengerpartot nem is nagyon lesz egyenes. Szerpentines visszafordítós kanyargós sok látnivalós a parti 8-as út.

    Részemről aug 3-15 között totál ráérek. 5 napra mennék minimum, de inkább többre.

    Odafele mehetünk pályán illetve hegyeknek is.

    Ha én vezetem a sort, akkor garantált az eltévedés, biztos lesznek hegyek is, lehet ki se találnánk onnan. :)

    Szeptemberbe többet nem megyek. Tavaly voltam szeptember közepén és jól beszoptuk az időjárással. 4 nap alatt sütött 3 órát a nap, a tenger meg csapvíz hideg volt.

    alvaro: Sok kempingbe voltam már Horvátországba, mindegyik kulturált vizesblokkos, éttermes/büfés volt.

    Remélem legalább 1-2 ember jönne, mert egyedül nem szeretnék lemenni.
    Célszerű lenne indulás előtti nap Kanizsán megszállni, hogy időben letudjuk a távot, legyen még idő sátrat állítani, fürdeni meg legurítani pár Karlovačko-t :)

    Száguldozás nem lenne, de a tempós haladás garantált. Ha elértük a 8-as utat, akkor aki akar, az a saját tempójában zúzhat a szerpentinen, aztán bevár. Én is fogom tolni neki, de annyira szép a 8-as út, hogy szeretném kiélvezni a tájat is.
    Ha több nap is belefér valakinek, akkor abba is benne vagyok, hogy Montenegróig meg se álljunk, irány Budva!
    Ebben az esetben megint csak beszopom és motorozásról szólna a pihenés.

    Jó lenne minél hamarabb fixálni a dolgokat, mert ki kell írnom a szabim.
    Kempingfőzőt+palackokat viszek, kajára/kv-ra nem kell sok pénzt elherdálni, de én tuti minden este étteremben fogok zabálni és közbe nyakalom a sört.
    A kempingek szezonban 10€/éj körül szoktak lenni.

    Kérem csak olyan jelentkezzen, aki biztosan jön, nehogy az legyen, hogy indulás napján nyögi be valaki, hogy mégse jön.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák