Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Tomate #16984 üzenetére

    ami ott megy az puszta trollkodás, én már fel sem kapom ilyesmire a fejem..
    ha itt a fórumon körülnézel (nem feltétlenül ebben a topikban), láthatod hogy ugyanez megy. sőt ha körülnézel a világon bárhol, mindenhol ez a menő, nem kell vele foglalkozni..

    én csak attól tartok hogy egyszer egy ilyen idióta fog kiütni a nyeregből, de álszent sem vagyok, én sem tartom be a kreszt. próbálom viszont a saját határaimat nem a közúton feszegetni. aki azt mondja hogy ezek a srácok 300-zal is úgy tudnak menni ahogy én 50-nel, azok hazudnak, nem kell foglalkozni velük. vajon az igazi keménytökű versenyzők miért nem száguldoznak az utcán? :U

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Tomate #16984 üzenetére

    Mind a két osztályba tartoznak sokan de sokan, ez kb olyan mint ahogy az endurósok meg vannak ítélve, a legtöbb ismerősöm eszébe nem jutna hogy a földútról letérne, bemenne szántásokba, lezárt területekre erdőkbe.A kisebb réteg végett vagyunk megutálva mi is akik ezeket a dolgokat nem tartják be.Ugyan ez igaz a közúton haladókra is, a legtöbbünk normálisan közlekedik és ezzel nem azt akarom mondani hogy mindig betartva a kressz szabályit vezetünk.
    De olyan helyen megyünk a megengedett sebességet túllépve ahol nem veszélyeztetünk másokat, főleg nem beláthatatlan kanyaroknál vagánykodunk.Közúton sokkal több tényező van ami veszélyes ránk mint pályán, ezért is árt átgondolni mennyit is ér a saját és mások biztonsága mielőtt felülünk és elindulunk a motorral.
    Igazából ezt mindenkinek fejben kell eldönteni, mindegy hogy valaki egy ETZ250en vagy egy GSXR1000en űl ha állat, mindegyikkel meg lehet halni é veszélyeztetni a másik életét.
    Sajnos ismerek olyan csoportokat (Győriek) akik Csesznekre járnak le 20-30an és a forgalomba versenyeznek kettesével ki milyen hamar megy végig Zircre és vissza.Na őket nem értem meg, amit csinálnak közveszélyes, inkább pályára mennének és ott mutatnák meg a tehetségüket.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák