Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Topiccsendőr #144626 üzenetére

    Ha visegradi lennek, es olvasnam a komenteket, es a posztokat. 3x ekkora tablat tennek ki es abbol is 4db-ot. :).
    Dodor is ferdit. Motoros nincs kitiltva. A jarmu van kitiltva. Nem egy szep dolog egyik sem. Csakhogy nem ilyen modon kellene intezni. A jogogert a kiallas helyes.
    Igen tudom, lehet azt mondani, hogy o csinal is valamit. Persze, mert neki ereke. Influencer. A ismertseg novekedese kell az uzletnek. :).
    Jol teszi.
    De ezek a kijelentesek, hogy a motoros tarsadalom osszetarto meg bla bla.
    Jah elo peldaja Oncsik haboru. Elegge otvar.
    Ts garage hatalmas nezettseggel, mindenki gyoker csak az nem aki eppen a videot nezi. :).
    Mikor ez a triumviratus egymasnak feszul...
    De tudnek sajat tortenetet meselni, milyen mikor a motoros leszarja a masikat, elemegy mellette segitseg nelkul.

    A nagy motoros osszetartas hol volt mikor az alap jogokat nyirtak meg? Hova megy a nagy motoros tarsadalom egy baleset utan? Orulhet ha ellatjak. Utana meg egy vagyon a rehabilitacio.
    Hol voltunk?

    Kb 210 000 bejegyzett motorkerekpar van magyarorszagon. Ott volt kb 1.5%.
    Oruljenek higy a gyulekezesi torvenyt nem vagta oket hatba.

    Nem ez az elintezesi modja. Pont olyan aranyba vannak gyoker motorosok mint autosok. :)

    Nekem ezek az alpari stilusok amik megjelennek elveszik a kedvem, barmilyen reszveteltol.
    Sokkal nagyobb hordereju esetekbe meg kellett volna mozdulni. Nem egy ilyen tiltas miatt.
    Csak hat ez a tabla lathato, lehet vele szelfizni.
    Mintha valami szobor lenne, vagy varfal, az ellenseg zaszlaja. Amit le kell donteni es vegre meg volt a nagy csata. Kibalhatjuk, nyertunk!!
    Ha a kormany ugy dont, mellette all a polgarmesternek, akkor ott marad a tabla.

    Rengeteg helyrol ki vannak tiltva a 7,5 tonnanal nagyobb jermuvek, es az ottlako motoros ennek a hozadekat elvezi. Ki mellett foglalana allast, ha ott topzodna kb 40 teherautos az utca vegen, hogy vegyek le a tablat?

    A cirkusznak koszonhetoen meg jobban levadasszak a Matrat. Ra is fer. Kiszedik az autosokat is, csak arrol nem cikkezenek.
    A motoros sertodik meg, es probal a kozosseg erejevel elve bizonyitani, hogy kiemelt szintje a kozlekedoknek. A kozut fogalma erthetelten fogalom sokuk szamara. Es orulhetnek, mer a hazai rendorok nem is a olafonnal kezdenek az intezkedesek soran. Autos oldalon boven van szocializacios problema. Az ellentetek vannak fujva, erre van kereslet. Az egyutt mokdesrol nem lattam tartalmat. De lehet nem vonzonttam be. :).

    Ez a tabla a jelelegi moralis rottyant allapotot tukrozi.

  • crocy

    tag

    válasz Topiccsendőr #144626 üzenetére

    szerintem ez a szervezes mar eggyel korabban felrement, amikor arra buzditotta a motor tulajokat, hogy bannoljak a visegradi ettermeket meg pontozzak le öket google-n. nem igazan ertem miert kell kenegetni a szart ide-oda. mintha az összes visegradi vendeglatos tehetne a kialakult helyzetert.
    ezt tisztan jogi uton kell rendezni a polgarmesteri hivatallal aki kihelyezte a tablat. demonstracionak a felvonulas pont eleg lett volna.

    egyebkent szerintem a megoldas az lenne, hogy ha kiegeszitö tablat raknanak ki decibel korlatozasra vonatkozoan.

    [ Szerkesztve ]

  • dellfanboy

    őstag

    válasz Topiccsendőr #144626 üzenetére

    en nemtom dodornak mi a celja, de ezen tunteteseknek mo-n semmi ertelme, marmint en nem lattom, lsd tanarok, kata-sok meg meg a tokom tudja kik...

    de boven sugnak neki jogi oldalrol, mert a csutortoki videoban tokre kivolt blurozni a gyerek meg az auto en meg nem mondtam volna hogy ki, erre a kisrac masnap megjelenik, hogy milyen csunya gci ez az 50eves ember hogy bantja ot ,ragalmazza. szoval ha a kisrac nempattog sztem ez a video nem keszul el, de megnezve a gyerek yt oldalat, a rendorseg rafekszik, komoly buntit kaphat amugy szvsz jogosan.

    viszont engem sokkal jobban zavar hogy dodor fb videoit ha a fogaskerekre kattintottam akkor tudtam gyorsitva nezni, de ezt pl. nem. ez csak nalam van vagy nalatok is? me 25 percet nem all szandekomben elcseszni ra...

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák