Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz JoinR #128791 üzenetére

    Látod pont ezért használok momentán csavarozott pozdorja tokozatot. Ugyanis hasonló gondokat láttam előre, hogy irdatlan sok időt töltenék el a tökéletes minnél vékonyabb kisebb tok kialakításával. :DDD

    4G-n küldöm majd át az adatot szerverre.
    Hehe addig én is megvagyok onnantól már jöttek a gondjaim csövestől és sanszosan a kapkodás miatt. :D
    Ez nem nagyon gyorsaság kérdése de tök egyszerű task ide még műanyag tokot se orrba szájba tervezgetni az Uno ha jól rémlik talán nincs is kereken 7 centi ülés alatt elvannak, a gyro akkora mint 2b 200-as talán a körítés meg elfér alattuk kb egy kesztyűnyi helyen megvagy.

    Mi ez házi projekt vagy szakdoga?

    csongi Nekem rettentően régiek szemre és nagyon öregítenek de ezek legalább nem rezonálnak, majd megnézem Emgo / Vicmaból mi a felhozatal a hasonlóak közt hátha van valami csepp alakú ami szintén nem remegi le az agyát. Köszi :R Akkor megy bele a szinter EBC. Most valami Nissin volt bent amit a karasnában ajánlottak de az elköltött pénzen túl nem léptem előre a TRW-hez képest. A futómű - fékre tervezett összegből meg ugye Nintendo lett... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • F1DO

    senior tag

    válasz JoinR #128791 üzenetére

    .. Hmm látom mikkel küzdötök itt - telemetria - szép-szép a kihívás, de mikor van készen is... :U Kamera + mobil / vagy gps vevő az alap + még a többi körítés igény szerint : -- Ez pedig az app ami összerakja az összeszedett infókat a videora: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák