Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #112767 üzenetére

    Köszi akkor rendelek egy kapcsolót. Nem garasoskodás de a franc se akar 800km-es olajat leengedni a blokkból egy ilyen kis szar miatt. :D

    O gyűrűt kapásból cseréltem de mivel csak rontottam a helyzeten és láthatóan elrepedt a külső műanyag fél szerintem ezen keresztül engedi. (Kihajtótengely és környéke csont száraz, btw ott is vadi új szimering + hüvely van bent a lánckerék mögött.)

    @persuader: Nem, emiatt nem is értem mi a franc van. Amúgy is ez a burkolat alatt lenne de nem értem miből készült ez a rész olyan a műanyag mint a 10 éves befőttes gumi ha megpróbálom kicsit meghúzni a kapcsolót azonnal mint ha törne szerte szét de csak a külső fele a műanyagnak. Pedig van rajta egy félkörív alakú alátét is. Ez egy régebbi probléma csak eddig nem volt jelentős a hetekben kezdett erősödni eddig hébe hóba jelent meg 1-1 folt ami még betudható lett volna lecsöpögött láncolajnak

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák