Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #112407 üzenetére

    Er5 lenne tervben holnap megnézem újra és jön is velem haza ha minden igaz**, a rettenet meg tavasszal megy fel a piacra úgy, hogy a kikiáltási ár fele picit több is rá lett költve mint "felújítás". Most kapott hátra egy CBF600 főmunkahengert az a csoda elkezdett szépen fojni a felújító szett meg ismeretlen fogalom.... új a vezérlés elől-hátul (ugye 2 új kipufogó szelep, a többi becsiszolva karbik pucolva beállítva, szelephézagok stb beállítva...), a vezérmű fogaskerekek, a hátsó féknyereg is új, kormány - kerék csapágyak cserélve, villaolaj szimmeringek cserélve (nem fojt de az isten tudja mikor volt cserélve) itt ott kapott új burkolatokat a nap nem kímél... Generátor tekercs újra tekercseltetve, kapott egy új gyári dobot ami már az új szériásról van mert a régi belül már csúnyán szétégett, ha ezek után valaki nekem nyíg az árán akkor elhajtom a f*ba. :C Ja igen tavaly nyáron kapott vatta új fokozat mentesen állítható gázos Kayaba hátsó gátlót is... :DDD

    **még mindig ott tartok, hogy egy mindenessel járok a legjobban de a GS-t ejtem mert nem akarok harmadjára is levegős motort, szívtam már eleget a szentendrein meg a vácin nyáron a 40 fokban. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák