Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #108980 üzenetére

    A bontott azért jött föl ha nagyon nincs más, egy új fej közel 180 rugó.

    Nem egészen értem egyébként ugyanis amikor eddig autó hengerfej ugyan de gépműhelybe került mindig csináltak nyomás próbát rajta...

    Nagyon sok mindent kezdek nem érteni kezdve azzal mi a franc történt eddig az elmúlt 3 hónapban...

    Első körben akkor megpróbáljuk utolérni a gépműhelyt, hogy míg a szerelő úr szabin van legalább tudjak valami konkrétat is a hengerfej állapotáról.

    Szvsz azt mondod egy fészek marás és szelep csiszolás elég kell legyen? Elvileg nincs szemmel látható komolyabb sérülése a fejnek legalábbis az öreg ezt mondta, innentől kezdve nem értem hol léphet fel akkor nyomás veszteség. Azt se értem ha a fej sérült akkor miért nem esett szó új szelepekről gondolom nem éltek volna túl egy pofont a dugtól. De akkor már felmerül bennem miért is nem esett szó arról, hogy kéne egy elülső dugó gyűrű szettel.

    Nagyon homályos nekem ez a sztori, attól félek eltelt 3 hónap és az elmúlt 3 hétben dolgozik rajta, miután ha bunkó dolog ha nem hetente érdeklődök mi a helyzet a kis koreaival... Elég türelmes voltam de bakker 3 hónap érettségi sőt még egy B kategória is pipa, hétfőn vagy kedden meg a Golf vezérlés cseréje is pipa, de motorom negyed éve nincs. Az új gumik rohadnak az ágyam mögött... És semmi konkrét, hogy ízé xy a gond, ezt ztr mód lehet megoldani K összegért. :U

    Minden alkalommal picit mintha másképp adná elő a dolgot, autó szerelőknél figyeltem még ezt a termelést meg újabban... Meg azt, hogy irritálja őket ha érdekelne mi volt a gond és miképp lehetett elhárítani, mintha titok lenne és a megélhetésére törnék a kérdéssel vagy nem is tudom. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák