Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz runner 125 #104079 üzenetére

    Egyébként,azzal kellett volna kezdeni,hogy megkérdezzük mire kell a motor,mert ha városban közlekedni,melóba járni akkor legyen patika rendszámos...de ha falura kell ütni verni,minek vegyen csillivillit...ha nincs pénz és lusta bütykölni ne motorozzon,ha ki lehet zárni a szopófaktort az legyen az első,ez igaz de azt is be kell látni hogy a mai fiatalok sokan nem tehetik meg,hogy fél egy évig motorra gyűjtsön,főleg ha tanul.nekem teljesen mindegy mit vesz vagy most kinek van igaza,de ezt a görcsös elzárkózást nem értem.ha ennyi pénz van,mert ezt írta,jelenleg ebből kell meríteni,elégettem két simsont,rengeteget szoptam velük,de egy percig nem utáltam,mérges voltam,hogy ha haza kellett tolni megint!!! és??? Be kellett látni,hogy ez van...ha vigyáztam rá akkor jó volt,ha nem akkor tolhattam,dugózhattam,minden.ennyi,erre volt pénz.Te is vettél egy rohadt jellegtelen motort ami szerintem semmire nem jó,jöhetnék hogy miért nem gyűjtöttél egy komolyabb új jobbra? De nem jövök,mert Neked ez kellett/tetszett/erre volt keret.szóval sokszor lehetne földhözragadtabban látni szerintem.

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák