Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz RootRulez #5072 üzenetére

    Aha, minden megy. Progik beállítások csak wipe data esetén nem maradnak (wipe cache meg dalvik az amúgy is kell (szerintem előtte is meg utána is érdemes), hogy ne legyenek bosszantó bugok.

    Bár hozzáteszem, hogy pont egy hétre hazautaztam anyumnak segíteni a ház körül ezt azt és pont egybe esett ezzel a 0814 felrakása. Tehát lehet, hogy az akksihasználat ugyanaz csak én kerültem olyan helyre ahol a hálózat keresés kisebb és emiatt nem merül annyira. A térerőt nem pálcikával jeleztetem amúgy hanem dBm értékkel és otthon 90-100 itt meg 75-80. A wifi jel is a lakásban itt fullon van míg otthon csak közvetlen a router mellett jelez full jelet. Ráadásul itt 50cm vályog fal van otthon meg szilikát. Router itt edimax, otthon linksys wrt54lg. Lehet ezek a különbségek játszanak be, lehet hogy változott valami a nightlyban, így nem tudom, majd 22.-e után kiderül ha hazamegyek.
    Buszon is kevésbé merült, mint múltkor, bár most a kijelző nem sokat ment, főként csak fm rádióztam, de így a 3 órás buszút alatt csak pár % ment le. Múltkor azért volt mérgesmadár meg maps is.
    Na majd pár nap után kiderül, valóban változott -e valami.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák