Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Erlter #3574 üzenetére

    ...és valóban, legutóbbi nightly-n is előjönnek így.

    Memóriakártya: nekem class6 PQI van benne, 8 gigás. Eddig minden oké vele, pedig az az 5 giga cucc van rajta amit még a Polarisból hoztam át rajta (képek, filmek, zenék) plusz a 2 gigásról a pár mappa lett rámásolva még, semmi formázás, és eddig működik szépen.

    Amúgy az xda-n olvasgatva azt látom hogy mindenféle rom sorrendet javasolnak mielőtt a legutóbbi nightly menne fel. Ez mennyire kell hogy így legyen mert én eddig a dobozból kibontva a 2.1-et frissítettem 2.2.2-re majd arra ment a nightly tegnap és ugye minden működött (míg nem nyomtam FR-t.) Majd ezután javításként újra a gyári 2.2.2 lett leszedve hozzá (amit ajánlottatok és hivatalos frissítéssel is az volt rajta előtte) ezután szintén csak a legutóbbi nightly-t tettem fel. (Természetesen betartva minden lépést közben: root, 2ndinit, gapps stb)
    Úgy néz ki eddig megy minden, bár a hívó félnek csak a számát jelzi ki a nevét nem, bár lehet ezt csak fáradtan nem vettem észre a menüben hol kell beállítani.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • CoolBoy323

    nagyúr

    válasz Erlter #3574 üzenetére

    hatalmas ez a fícsör :D

    ezen meddig gondolkozhattak a CM7esek? unalmukban nem tudtak mit kitalálni? :DD

    @question man: RSD-vel pakold vissza, és minden a gyári lesz, mintha mise történt volna :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák