Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz w333 #44544 üzenetére

    Ha csak a telocation db-t törlöd, akkor nem sok mindent csinálsz... (persze ha a system/app-ban nincs már a telocation apk, akkor az nem mocorog)... ettől még a google cuccok, meg pl. a sim toolkit csinál csodát... (bár utóbbi állítólag kell valami beazonosításhoz, de én eddig mindig megvoltam nélküle)

    Wajk és az összes többi nemzetközi cooker kénytelen ezeket bennehagyni a romban, mert kismillió féle igénnyel megáldott emberke tölti le és akarja használni. Mi itt megtehettük, hogy kipucoltuk a romból az önálló életre kelő (általában gugli) cuccokat és úgy használható maradt és nem csinált önkényes melegedési-akkumerítési rohamokat (persze az utólagos appokkal vigyázni)... de ha az eredeti romokat használod a komplett gapps-szal együtt, abban még mindig benne van pl. a google backup transport... pedig a gugi backupot szerintem itt a fórumon senki nem használja (aztán lehet, hogy most nekem rontanak hatan hogy de) és az az egyik, ami ki tudja mi a francot csinál, de majd' egy éve már írták róla, hogy igen aktív bír lenni a háttérben...

    Szóval komplett főzött droiddal mindig is lesz ilyen baj szerintem. :F

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák