Hirdetés

Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    Sziasztok.

    Saját tapasztalataimat szeretném veletek megosztani CM9-NIGHTLY-120511-Defy+.zip ezzel a ROM-mal kapcsolatban.
    - Sms-t nem tudok küldeni csak fogadni, a hívásfogadás illetve hívásindítás az ok.
    - A statusbaron egy napig valamiért nem akart frissülni az óra, de szerintem egy újraindítás megoldotta a problémát.
    - Azért számomra nem olyan gördülékeny a menü, kicsit akadozik, de nem olyan vészes. Összeségében azért jól muzsikál. Talán a cpu beállításokkal lehetne egy kicsit kísérletezni. Lehet azért volt ilyen érzésem mert előtte 1 napig egy iphone 4s volt a kezemben. :)
    - Valamiért a gyári böngésző nem az igazi, sokszor csak úgy bezáródik, de ez orvosolható egy másik böngészővel.
    - Youtube illetve a videók kicsit akadoznak, azok is amik eddig szépen futottak.
    + Szinte az általam használt 15-20 program közül minden tökéletesen működik.
    + Kamera oké
    + Akkuhasználatban nagyon pozitívan csalódtam, szinta a gyári 2.2.2-es ROM-val vetekszik. Iszonyatosan jól bírja.
    + Hívás alatt a beszédminőség is oké, tiszta érthető.
    + Wifi, térerő oké.

    Összeségében számomra elég pozitív benyomást keltett a cm9, de azért még van mit rajt javítani. Ha sikerülne a HWA dolgot megoldani, akkor biztosan gördülékenyebb lenne a rendszer és ezáltal jobb élményt nyújtana a felhasználónak. Illetve az sms dolgot nem értem, pedig az számomra eléggé fontos lenne.

    üdv

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Aktív témák