Aktív témák

  • pattantyu

    tag

    válasz rum-cajsz #1 üzenetére

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném, mert a bátyám ügyesen brickelte a teloját. Eredetileg, brickelés előtt, egy cm-7.1.0-jordan volt rajta, amit egy gyári froyoról frissített. Tönkre ment a wifije, ezért vissza akarta rakni a gyári szoftvert. Ezt egy netről leszedett CEE-s sbf-fel, meg az RS litetal gondolta megoldani. Fel is ment, minden ok volt, de gondolom a régebbi szoftver miatt nem akar menni a telefon. Meg se mukkan. A fehér led világít egyedül, ha rádugom a kábelre. Az RS lite felismeri, de addig jutottam, hogy rohadt sok olvasgatást, illetve sbf kipróbálását követően egy boot_only sbf-fel elindult. Megjelenik a piros logo, meg eljut odáig, hogy a bootloadert betöltse, de nem megy tovább. Szerintem nem wipe-olta a downgrade előtt, és a régi system, meg data maradt rajta. Viszont tippem sincs, hogy adb nélkül (mivel ez se látja) hogy tudnám ezeket törölni. Droidra találtam egy clockwork recovery-t tartalmazó sbf-et, de Defyre sehol sem lelek ilyet. Amikor simén indul a telefon a boot_only rom-mal, akkor a neten már sok helyen fellelt Err:A5:70:39:00:27 szöveg jön ki a Bootloader 09.10 szöveg alatt. Ez a fel gomb, plusz bekapcsoló gombbal eltüntethető (mármint az error üzenet), de akkor se tudok olyan romot felrakni, amivel elindul. Hiába próbáltam sok oldal által ajánlott gyógyító romokat, meg hiába szedtem ki a CG-ből a verzió függő (azt hiszem 31,39) fájlokat, semmi.

    Nincs ötletetek mit kéne tennem?

    Köszi előre is:
    Péter

Aktív témák