Hirdetés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Hát Lacopapi... bennem minden összekaparható jószándék megvolt a SEA-t illetően... nem bírok vele...

    Smartass beállításokkal is kvízjáték szinten mozog egy bejövő hívás... másodpercekig a "na ki vagyok" kérdés lebeg a levegőben, mire hajlandó kinyitni a szemét a display. :F
    USB tetheringet nem bírtam működésre ösztökélni a beszámítható dugásvariációk egyikével sem :DDD
    Wifi tether megy, de a korai örömmel ellentétben sajnos ez is beáll, mint a kecske és csak mindenféle rebootokkal lehet visszahozni... csak tudnám, mi a retkes gyíkfarkat csinálok rosszul, hogy nekem egyik rom se képes szemlecsukva wifi internetet produkálni... :W
    Tethering közben úgy bepörgeti a procit 100%-on, hogy 1 amperes töltővel nem vagyok képes utánaetetni... :F

    Látszólag minden más jó, nem egy csapkodó őrült a rom, de megtenné így is, csak hát ahogy korábban mondtam a tethering most már létkérdés.

    Nagyon sajnálom, mert csomó olyan dolog van benne, ami jó, szép, stb.

    Barátkozom az MSGinger gondolatával... most már jobban képben vagyok, mint előtte, csak nem baxom el a telepítést... :F

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák